לכולנו זה יכול לקרות: המדריך השלם להתמודדות עם סמארטפון שנפל למים

לכולנו זה יכול לקרות: המדריך השלם להתמודדות עם סמארטפון שנפל למים

יום טוב שנהרס כאשר הסמארטפון נפל לשירותים? הטלפון נרטב בעת שטיפת כלים? לכולנו הפלאפון נרטב ממים לפחות פעם אחת. לא יודעים מה לעשות? הנה כמה טיפים למגושמים וחסרי המזל שבנינו שיעזרו לכם להתמודד עם מים וסמארטפונים. תופתעו, אורז אולי עוזר.

  1. הוציאו את המכשיר מסביבת המים

הפלאפון נפל לשירותים? קודם כל לא להיכנס לפאניקה, לשמור על קור רוח ולהירגע. מהרו והוציאו את המכשיר מסביבת המים, בין אם זה ליד הכיור או מתוך השירותים. זאת כדי לראות את חומרת הנזקים וכמובן שלמען מניעת נזק נוסף. פעולה מהירה תגרום לכמה שפחות מים לחדור, כך עוד תוכלו להציל את הנייד שלכם.

  1. נגבו את הנייד חיצונית

העבירו בזריזות מגבת על הסמארטפון שלכם. ביעילות ובזהירות נגבו את שאריות המים מכל חלקי הנייד בין אם זה הרמקולים או המסך. לאחר מכן, כבו את המכשיר הנייד שלכם, זאת על מנת למנוע קצר במכשיר ולמנוע נזק כבד יותר. אל תנסו להדליק את המכשיר אם הוא כבר כבה. לאחר מכן, פרקו את הנייד לכל חלק שתוכלו ונגבו גם אותם, בין אם זה בית לכרטיס הסים שלכם או הסוללה.

  1. תהליך ייבוש הסמארטפון

הנזק כבר נגרם, אתם מיואשים – מה תעשו? התשובה היא פשוטה – קחו את המכשיר הנייד והניחו אותו בשקית אטומה עם אורז לא מבושל! אפשר להשתמש גם בשקית סופגת לחות או כל סוג של נייר סופג. אל תשמשו במייבש שיער! השימוש במייבש עלול להמיס חלקים פנימיים או רכיבים חשובים בנייד שלכם. בנוסף, אל תטעינו את המכשיר הנייד עד שהתייבש במלואו. כאשר סיימתם את תהליך הייבוש הראשוני, השאירו את המכשיר ליד מקום חמים במשך יממה או יותר.

  1. תכנית ב'

אם כל ניסיונות אלו לא עובדים מומלץ לחפש מכשיר חדש אצל חברת הסלולר בה אתם נמצאים. נסו לפני כן להחליף בטרייה או להשאיר את הנייד להתייבש עוד מעט זמן. זכרו – אם זה קרה כבר יש סיכוי גדול שהמקרה יכול לחזור על עצמו. היזהרו מהשארת הנייד בכיס האחורי של המכנס, הקפידו לשמור את הנייד בתיק כלשהו או השקיעו וקנו כיסוי עמיד במים. שימו לב שהשוק היום מלא בדגמים חדשים, הכולל דגמי סמארטפון עמידים במים. מומלץ לרכוש נייד מסוג זה אם אתם מגושמים וזאת לא הפעם הראשונה שהסמארטפון "נכנס להתרחץ".

מאמרים נוספים 

סרטונים 

פופולרי 

אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא

הטלפון הנייד שלנו הוא כבר מזמן לא רק טלפון, הוא

איך לשמור על הסלולרי שלכם?

החובה בשמירת המידע בסלולרי היום אין מישהו שאין לו נייד

כל האפליקציות לאוהבי המוזיקה – ובחינם!

לכולנו לפעמים מתחשק לשמוע קצת מוסיקה. בעצם, מי לא אוהב

לכולנו זה יכול לקרות: המדריך השלם להתמודדות עם סמארטפון שנפל למים

יום טוב שנהרס כאשר הסמארטפון נפל לשירותים? הטלפון נרטב בעת

עשו לנו לייק 

עקבו אחרינו 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן