אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא

אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא

הטלפון הנייד שלנו הוא כבר מזמן לא רק טלפון, הוא גם יומן פגישות, ארנק דיגיטלי, אלבום תמונות ובשנים האחרונות הוא גם הופך להיות הרופא שלנו! לעיתים נדמה כי כל מי שעוסק בבריאות הגוף בצורה או עקיפה פיתח בשלב כזה או אחר אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא.

מה זה אורח חיים בריא?

אומרים שאורח חיים בריא מתבסס על שילוב נכון בין תזונה נכונה, משקל גוף תקין ופעילות גופנית. אך באף מילון לא תוכלו למצוא הגדרה אחידה למונח הזה מהסיבה הפשוטה שכל אחד מפרש אחרת מה בריא עבורו ובל נשכח גם את האמרה "נפש בריאה בגוף בריא" שמזכירה שחשוב לדאוג גם למצב רוח רגוע ונפש שקטה.

החיים בישראל לא בדיוק מאפשרים את זה. בין הפקקים, ליום עבודה ארוך ולמצב הביטחוני הלא יציב נראה שאין רגע דל לעצור, לנוח ולחשוב בהיגיון. חברות שונות, ביניהן קופות החולים, חברות מזון, חברות בתחום הספורט (הלבשה ואביזרים) וחברות נוספות העוסקות בתחום הגוף והנפש פיתחו אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא.

אפליקציות בריאות ששווה להוריד לנייד

ריכזנו עבורכם כמה אפליקציות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא:

רוצים לעשות יותר ספורט? – הורידו את 7 Minutes Workout  או את  Google Fit. שתיהן אפליקציות חינמיות המאפשרות לכל מתאמן להכין תוכנית אימונים אישית ולהתקדם לפי הקצב האישי שלו.

רוצים לישון טוב יותר בלילה? – הורידו את  Sleep Cycle: Smart Alarm Clock שמזהה את התנועתיות שלכם במהלך השינה ומפעילה את השעון המעורר בסמוך לשעה בה תרצו להתעורר. או הורידו את Relax Melodies: Sleep Sounds שמשמיעה במהלך הלילה מגוון צלילים שמסייעים לכם להירדם טוב יותר ולשפר את איכות השינה.

רוצים לרדת במשקל? – הורידו את My Diet Coach שתסייע לכם להגיע אל המשקל שאתם רוצים. האפליקציה תיתן לכם טיפים ותזכורות לאכול נכון ובריא. תוכלו גם להוריד את אפליקצייתת Myfitnesspal שמציעה לנהל יומן אכילה ולצרף אליו את הערכים התזונתיים של מזונות.

רוצים לעקוב אחרי נטילת תרופות? – הורידו את   Medisafe או את mytherapyapp ולא תשכחו יותר אף תרופה או חלילה תטעו ותיקחו מינון כפול. האפליקציות מתאימות לא רק לתרופות, אלא גם לנטילת ויטמינים ותוספי תזונה.

לסיכום, אם בעבר פנינו לרופא להתייעצות בכל דבר קטן, הרי שהיום ד"ר גוגל הפך להיות הרופא הראשי בכל בית ובית. השימוש באפליקציות לצורך מידע או ניטור פעולות מאפשר לנו לקבל מידע במהירות וביעילות. יחד עם זאת מומלץ להתייעץ עם רופא אנושי ולא רק רופא וירטואלי.

מאמרים נוספים 

סרטונים 

פופולרי 

אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא

הטלפון הנייד שלנו הוא כבר מזמן לא רק טלפון, הוא

איך לשמור על הסלולרי שלכם?

החובה בשמירת המידע בסלולרי היום אין מישהו שאין לו נייד

כל האפליקציות לאוהבי המוזיקה – ובחינם!

לכולנו לפעמים מתחשק לשמוע קצת מוסיקה. בעצם, מי לא אוהב

לכולנו זה יכול לקרות: המדריך השלם להתמודדות עם סמארטפון שנפל למים

יום טוב שנהרס כאשר הסמארטפון נפל לשירותים? הטלפון נרטב בעת

עשו לנו לייק 

עקבו אחרינו 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן