איך להאריך את חיי הסוללה בסמארטפון?

איך להאריך את חיי הסוללה בסמארטפון?

הטלפונים החכמים הפכו להיות כמו חוש נוסף עבור מרבית האנשים. המכשירים הקטנים האלו מסייעים לנו כמעט בכל אחד מתחומי ומשימות החיים שלנו אך, יש להם חיסון אחד ברור. הרגע בו קופצת ההודעה אשר מציינת כי חיי הסוללה שלך עומדים להיגמר מעורר חרדה בכולנו ואין תגובה מאכזבת יותר מזו מאדישות המסך השחור המגיעה אחרי לחיצה על כפתור ההדלקה. כדי לסייע לך ריכזנו מספר טיפים לשמירה על הסוללה שלך ועל חיי הסוללה.

להסתובב עם מטען או מטען נייד

הטלפונים החכמים כיום אולי דורשים הרבה אנרגיה אך, ישנם מסביבנו אין סוף מקורות חשמל זמינים. הצטיידות במטענים הנכונים יכולה לעזור לטלפון החכם שלך לעמוד בשגרת חייך העמוסה ולתמוך בך מהשעון המעורר בבוקר ועד הודעת הלילה טוב האחרונה. ווידוא שיש לך מטען איכותי ברכב, ליד המיטה ועלייך תעזור לך להימנע מרגעים בהם סוללת הטלפון נגמרת לפני היום שלך.

למנוע בזבוז של אנרגיה מיותרת

מעבר לכך שיש לסגור אפליקציות אשר פועלות ברקע ושותות את האנרגיה של המכשיר, ישנן קישוריות כגון WIFI, Bluetooth וכדומה אשר מבזבזות אנרגיה רבה אפילו כאשר אין לטלפון שימוש בהן. כיבוי של קישוריות אלו כאשר אין לך צורך בהן יעזור לך לשמור על סוללת הטלפון החכם שלך למשך שעות רבות. ישנן חבילות סלולר משתלמות אשר יעזרו לך לכבות את הקישוריות ללא חשש מעלייה בהוצאות הטלפון החודשיות שלך, או מסיום החבילה לפני תום החודש.

לדעת בכמה זמן סוללה יש לך צורך

היכרות והבנה של השימושים שלך בטלפון החכם במהלך השגרה שלך יוודאו שלעולם לא יימצאו אותך עם סוללה ריקה. אנשים אשר משתמשים בטלפונים החכמים לאורך היום וזקוקים לחיי סוללה ארוכים יותר יוכלו ליהנות ממגנים אשר מגיעים עם סוללות חירום או מבחירה בטלפונים חכמים בעלי סוללות גדולות יותר.

מאמרים נוספים 

סרטונים 

פופולרי 

הנחות ומבצעים על קניית אביזרי סלולאר

אמא, נשבר לי המסך. אבא, האוזניות הלכו לי לאיבוד. אני

אפליקציות בריאות שיעזרו לכם לנהל אורח חיים בריא

הטלפון הנייד שלנו הוא כבר מזמן לא רק טלפון, הוא

איך לשמור על הסלולרי שלכם?

החובה בשמירת המידע בסלולרי היום אין מישהו שאין לו נייד

כל האפליקציות לאוהבי המוזיקה – ובחינם!

לכולנו לפעמים מתחשק לשמוע קצת מוסיקה. בעצם, מי לא אוהב

עשו לנו לייק 

עקבו אחרינו 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן